użytkownik:
  hasło:
Polecamy teksty

więcej tekstów


Agencja Prasowa i Fotograficzna MWMEDIA działa na rynku od 1994 roku. Kiedy powstawała (wówczas jako Micro Way Media Poland i wyłącznie jako agencja prasowa), była pierwszą w Polsce agencją internetową. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem. Do Państwa dyspozycji oddajemy bogate archiwum prasowe i fotograficzne z bieżących i minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie www.mwmedia.pl

Na zlecenie firm, instytucji bądź osób prywatnych, oferujemy wykonanie profesjonalnej obsługi fotograficznej wybranej imprezy bądź wydarzenia.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, chcielibyśmy poinformować o wzbogaceniu naszej oferty. Jeśli masz firmę, chcesz dotrzeć do nowych lientów, przebijając się przez gąszcz konkurencji - trafiłeś pod dobry adres!

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu copywritingu, kreowania wizerunku i promocji, m.in.:
- redagowanie treści na potrzeby serwisów internetowych
- przygotowywanie opisów produktów
- przygotowywanie wpisów blogowych i publikacji specjalistycznych
- opracowywanie artykułów prasowych, haseł reklamowych, tekstów na ulotki.

Zachęcamy do współpracy zwłaszcza firmy z branży: kosmetycznej i modowej, a także salony piękności, gabinety medycyny estetycznej itp. Zapraszamy również firmy szkoleniowe, coachów, a także agencje aktorskie czy menadżerów gwiazd, którzy chcieliby przedstawić mediom profesjonalny i poprawny gramatycznie i stylistycznie artykuł lub oświadczenie prasowe.



copyright © Agencja Prasowa mwmedia.pl